Candy Hood | CBG52SX | Canopy | Energy efficiency class C | Width 52 cm | 168 m /h | Mechanical | LED | Silver
- TootjadCandy
- Mudel: CBG52SX
- Saadavus: 5
-
68€
Candy Hood | CBG52SX | Canopy | Energy efficiency class C | Width 52 cm | 168 m³/h | Mechanical | LED | Silver
| All | |
| Aastane energiakulu | 32 kWh |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Äratõmbetõhususe klass | E |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | C |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 335.00 mm |
| Gross weight | 6.50 kg |
| Gross width (mm) | 555.00 mm |
| Kiiruste arv | 3 |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 13 cm |
| Laius | 52 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Maksimaalne ekstraheerimisvõimsus vastavalt EN 61591 | 168 m /h |
| Müratase | 62 dB |
| Net weight | 5.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Candy |
| Producer product family | Hood |
| Producer product name | CBG52SX |
| Rasva filtrimistõhususe klass | D |
| Retsirkulatsiooni | No |
| Sügavus | 28 cm |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | Canopy |
| Valgustõhususe klass | A |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




